"Larry shippers zruinovali Harryho a Louisove kamarátstvo"

9. ledna 2014 v 16:42 | Sonny Scorp |  Facts

BITCH PLEASE!


SHUT THE FUCK UP.

Keď mi toto niekto povie...
Ach. No nebudem sa zbytočne rozčuľovať, je to nezdravé.
Ale ako niečo také môžete tvrdiť?
AKO?!

Za prvé, neboli to Larry shippers, čo premenili túto bromance na romance.
Boli to samotní aktéri, ktorí sa počas X Factoru nevedeli vmestiť do kože a museli sa správať ako malé, zaľúbené deti. ÁNO. Pretože nevedeli, čo ich čaká. Brali to normálne, neuvedomovali si, že to niekedy budú musieť skrývať. A pár ľudí si to nechtiac všimlo, veď to napätie medzi nimi sa dalo doslova krájať.

Nebolo jedinej chvíle, kedy neboli spolu a samozrejme sa to nedalo nevšimnúť.Keby boli Larry shippers naozaj na vine, tak by to ich kamarátstvo asi nebolo skutočné a obaja by v tom prípade boli výhradne proti gayom. Sú proti tomu? Nie.
Podporujú to.

Prečo by sa mali kvôli tomu znenávidieť, keď sú teda tolerantní voči takým ľuďom?

ÚPLNE SA NENÁVIDIA:
TU MU HARRY ŠEPKÁ, AKO HO V NOCI ZABIJE:


NEMÔŽU SA VYSTÁŤ


ARGH.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Som návštevníkom číslo

Click

Komentáře

1 Lila Lila | E-mail | 14. července 2014 v 20:37 | Reagovat

jsou spolu úplně zlatí :) jenže díky zasr...managementu nikdy nemůžou být spolu a to mě tak..aarrgghhh :-/ toho,že mezi nimi vždy šlo o něco víc než jen o přátelství by si všiml i slepej snad a bohužel si to všimli i ti "nad nimi" ...a jak jejich vztah vypadá teď ? teď to vypadá, jak kdyby ani nikdy nebyli přáteli...trhá mi srdce, když vidím že se při koncertech na sebe ani nepodívají a když už tak rychle uhnou pohledem :( navenek působí normálně, nebo se aspoň snaží působit..Harry pořád někde paří a vždycky je v jiném městě než Louis ..teda krom koncertů, a Louis dělá jak když se nemůže odtrhnout od Eleanor :-/ ..to nebyli Larry Shippers kdo zabili jejich lásku :( jen praví fans vidí pravdu a oni to ví a nemůžou nic udělat :( na letošním tour je obzvlášť vidět jejich frustrace, více Louisova mám pocit ... neměl by být náhodou on ten šťastný, když má tak "báječnou přítelkyni " ? ..promiňte mi ale šťastnýho člověka si představuju jinak a Louis teda šťastně nevypadá .. :( proč asi ? ..proč to tak málo lidem dochází ?  :( vypadá smutně a ztrhaně, prostě strašně .. proč to není ten věčně usmívající se kluk ? ..to oni ho zabili..nemůžu si pomoct .. nemůžou se hnout z místa a málokdo si vůbec umí představit jak to pro něj i Harryho musí být těžký , možná se snaží zapomenout, ale nejde jim to a je to znát ..mám dost homosexuálních i bisexuálních přátel, abych poznala , že mezi těmito dvěma jiskří tak, že by zapálili barák a určitě se nejedná jen o  přátelství, což většina lidí a fanoušků pořád nechápe a asi nikdy nepochopí ..nikdy sem nikoho neviděla dívat se na sebe jako tyhle dva :) líbí se mi a přála bych si , aby alespoň za kamerami byli spolu šťastní :) bude to tak ? snad jo ...můžeme jen doufat :( snaží se vytlouct klín klínem a to nejde ..pravá láska je jen jedna .. !

2 Mrs. Styles Mrs. Styles | 21. dubna 2015 v 18:48 | Reagovat

Neviem... Viac sa mi páči predstava, kebyže sa Harry zamiluje do jednej s fans... NOHATE PLS ! :D Ale nech si žijú svoj život, robia dobrú hudbu a to je hlavné ! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama